Друк наклейок на вінілі, плівці самоклейці (оракалі)

Ціна друку (фотоякість):

Материал Ширина рулона

Вартість
(грн./м2)

от 5 м.кв.
Самоклеюча плівка FOTOJET1440dpi 1.04/1.24 78
Самокл плівка перфорована One Way Vision 1.04/1.24/1.48 98

термін зовнішнього застосування не менше п'яти років

Як замовити друк на самоклеючій плівці:

Замовлення на друк плівки можна оформити за e-mail. Для оформлення замовлення надсилайте Ваш макет на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Файл для друку повинен відповідати вимогам до макету.

Якщо Вам необхідний друк не на самоклеючій вініловій плівці, а на армованій вініловій тканині (банерній тканині), дивіться розділ виготовлення банерів.

Для максимально оперативного оформлення замовлення прикріплені файли мають бути підписані в наступному порядку: кількість штук, матеріал, розмір виробу, додаткові послуги, решта інформації.

Как правильно подписывать макет печати на самоклеющейся пленке

Компанія ЕКВАТОРпринт здійснює друк наклейок на самоклеючій плівці ПВХ FotoJet і на перфорованій самоклеючій плівці FotoJet One Way Vision.

Наша самоклеюча плівка має відмінний клейовий шар, підтримує друк високої якості та при правильному використанні призначена для тривалого застосування (термін зовнішнього застосування не менше п'яти років).

Плівкою FotoJet можна обклеювати будь-яку гладку, обов'язково суху, очищену та знежирену поверхню.

  

При поклейці плівки Вам може бути корисною дана відеоінструкція:

 

 

Наші роботи (друк наклейок на самоклейці FotoJet):

 Друк на самоклеючій плівці FotoJet для вітрина магазину ТополікСамоклейка FotoJet на вітрині салону краси Barberry

 

 

Компанія Екваторпринт здійснює друк у Харкові.
Доставка здійснюється у всі міста України. 

 


 

друк на вінілі

У недавньому минулому вініл широко використовувався для виготовлення платівок на програвачі. Сьогодні це вже минулий етап, і вінілові платівки використовують лише любителі старовини та сучасні діджеї.

У наші дні вініл особливо популярний у широкоформатного друку, в прикрасі авто, і в виготовленні зовнішньої реклами на транспорті.

Друк на вінілі (на плівці) широко застосовується для виготовлення наступних різних видів реклами:

- інтер'єрна реклама
- реклама на авто
- аплікації на вікнах

 

Друк на вінілі – став популярним завдяки цілій низці переваг:

друк на вінілі

- висока якість
- можливість обклеювання будь-якої поверхні
- довговічність
- низька вартість

Такий варіант реклами особливо міцний і практично не піддається пошкодженням.
Термін служби вінілової плівки, що самоклеїться, 3-7 років.

Креативна реклама за допомогою нанесення на транспорт самоклеючої плівки:

Реклама зоопарку:

друк на самоклейці

Реклама шоколадного батончика:

друк на самоклейці

Друк на оракалі

Що таке оракал


друк на оракаліОракал – це марка фірми виробника  самоклеючої плівки (самоклейки).  Ця компанія була однією з перших, що випустили такий вид продукції. Тому, до цих пір, багато хто вважає, що «оракал» це синонім «плівки, що самоклеїться».

Насправді оракал - це вінілова плівка з самоклеючою основою, яка виробляється в Німеччині компанією Oracal.

На сьогоднішній день фірм виробників самоклеючої плівки багато, і безліч плівок, що самоклеються, нічим не поступаються, а іноді і перевершують оракал за якістю.

Друк на оракалі – це високоефективна технологія, яка застосовується для створення рекламних, дизайнерських робіт. та інформаційних продуктів. Широкі можливості застосування плівки, що самоклеїться, досягаються за рахунок її відмінних характеристик:
• При повнокольоровому друку на самоклейці, фарба наноситься швидко, «лягає» якісно, тим самим забезпечується яскраве, чітке і насичене зображення; самоклеюча плівка оракал характеризується високою міцністю і стійкістю. Вона добре переносить перепади температур, погодні умови та багато інших факторів впливу довкілля. При цьому зовнішній вигляд не змінюється.

На сьогоднішній день, використовуючи друк на плівці, що самоклеїться і  можливості сучасної поліграфії можна досягти воістину дивовижних і неповторних рішень.

Друк на самоклейці великого формату для інтер'єру, ідеально підходить для виробництва короткострокової реклами економ, і для довгострокової реклами.
Такий варіант чудово підходить для проведення нетривалих промо-акцій, оформлення розпродажів. Виставкових стендів, покажчиків та іншої продукції.

Друк на оракалі для тривалого застосування

Під час друку реклами, розрахованої на тривале використання вибирається міцніший вид плівки. Така основа підходить для виготовлення зовнішньої реклами, тому що зовнішньому вигляду щільного і стійкого оракалу не страшні ніякі погодні умови.

У виготовленні зовнішньої реклами ми можемо запропонувати використання прозорої та напівпрозорої світлорозсіюючої плівки, що використовується для вітражів та конструкцій з внутрішнім підсвічуванням.


Як ви бачите, друк на наклейок на оракалі дає необмежені можливості у виробництві рекламної продукції. Поліграфічна компанія ЕкваторПрінт – професіонал у виготовленні зовнішньої реклами на будь-якому з матеріалів, особливо на самоклейці оракал.

Ми виконуємо друк у місті Харків, а також здійснюємо доставку по всій Україні, оскільки далеко не в кожному місті знайдеться поліграфія з такими можливостями та якістю друку як в Екваторпринт.

Друк на самоклеючій плівці та реклама на транспорті

Громадським транспортом у місті Харків користуються близько 70% відсотків населення, та ще й до них додають приїжджі. А оскільки можливості широкоформатного друку широкі, то реклама на транспорті – без сумніву, ефективний інструмент залучення конкретного споживача.

За середньостатистичними даними, за місяць громадським транспортом користується 75% харків'ян. І очевидно, що і пасажири транспорту і перехожі на вулицях, обов'язково звернуть увагу на зовнішню рекламу на транспорті, дизайну та форм. Тому, ви можете не обмежувати свою фантазію, продумуючи зовнішній вигляд транспортної реклами.

Друк на вінілі для транспорту передбачає великі розміри і місцями напівпрозорий матеріал (там, де передбачаються вікна, ми виконаємо друк на напівпрозорому матеріалі - сітці.). Роблячи замовлення в поліграфії ЕкваторПрінт, ви отримаєте очікуваний результат високої якості.

Реклама на транспорті має такі переваги:

- Охоплення великого відсотка аудиторії
- Лояльне сприйняття споживачем
- Період дії реклами до 16-18 годин на добу
- Можливість встановлення на будь-якому маршруті, лінії метро

 

Друк на вінілі для особистого авто

Друк на вінілі для особистого транспорту надає авто індивідуальності. Це новий ступінь творчості та засіб для самовираження власників машин. Друк на плівці для авто, може зробить ваш транспорт яскравим і помітним – ви відразу виділятиметеся на тлі інших авто. Або лише злегка прикрасити транспорт, додавши малюнок з відтінком основного кольору машини.

Друк на вінілі виконується на еластичній плівці з глянсовою або матовою поверхнею. Вініл  не боїться ні води, ні бруду. Температурний режим вінілової плівки допустимо в межах -40 ° С до +80 ° С, тому температурні умови нашого регіону абсолютно не перешкода. Вініл зберігає свій презентабельний вигляд близько 3 – 7 років.

 
широкоформатний друк ХарківВ "ЕкваторПринт" ви також можете замовити виготовлення таких послуг, як :

- друк на холсті - гарний спосіб оформити інтер'єр
- друк на сітці банерній - напівпрозора реклама на транспорті або виданнях
- друк фотошпалер - зробіть свій будинок за своїм смаком
- плоттерна порізка плівки - високоточна порізка друку на самоклеющійся плівцці по контуру
- друк сіті лайтів - сучасна ефективна зовнішня реклама
- друк великих фотографій- для виставок, для інтер'єру