Друк прапорів

Компанія Екваторпринт здійснює друк у Харкові.
Доставка здійснюється до всіх міст України.

Ціна друку:

Материал Ширина рулону Щільність(г/м2) Вартість(грн./м2)
до 10м? от 10
Тканина прапорна 1.52 120 152 137

Найбільш популярні розміри прапорів:
200х146см - 447грн.
146х100см - 223грн.
146х50см   - 110грн.
100х100см - 194грн.
100х50см   - 98грн.

Замовити друк:

Приймаємо замовлення по e-mail.

 


 

У вас є успішна компанія? Ви фанат футбольного клубу? Або, можливо, ви вирішили здивувати всіх своїм прапором – символом вашого прізвища (сім'ї)?

У такому разі вам просто необхідно замовити друк прапорів.

Широкоформатний друк прапорів вашої компанії підвищить та зміцнить статус фірми. Адже прапор, що розвивається при вході в офіс, допоможе зробити ваш бренд впізнаваним, надасть солідності фірмі та приверне увагу клієнтів.

Потрібно вміти вибрати прапор.

Але друк прапорів – справа непроста. Щоб прапор гарно майорів на вітрі, щоб він швидко висихав після дощу або снігу і не був дуже важким у мокрому стані, друк прапорів повинен виконуватися на легкій, і водночас міцній, тканині.

 

Цим умовам відповідає широкоформатний друк на поліестеровій тканині. Прапори, виконані в такій техніці, будуть шикарно виглядати в будь-яких погодних умовах. Навіть маленький вітерець змусить такий стяг майоріти.

Широкоформатний друк прапорів здійснюється на поліестровій тканині щільністю 125г/м2.

Для експлуатації в несприятливих умовах підходить більш щільний матеріал. Опади, підвищена вологість, морське повітря та солоні бризки не страшні прапору, якщо для його виготовлення використовувався широкоформатний друк на поліестровій тканині підвищеної щільності.

Нагадує своєю структурою вовняну тканину, такий прапор буде прикрашати щоглу або будівлю досить довго. Для використання в менш екстремальних умовах підійде широкоформатний друк прапорів на поліестровій тканині з меншою щільністю.

Ну і «майстер», цей широкоформатний друк.

Широкоформатний друк завдяки сучасним технологіям дозволяє створювати прапори різних розмірів із зображенням будь-якої складності досить швидко.

Особливо актуальним є використання широкоформатного друку, коли необхідний друк на поліестровій тканині хитромудрих візерунків. Друк прапорів – лише один приклад, коли широкоформатний друк просто незамінний.

Для вас, наша фірма "ЕкваторПрінт" міста Харків виготовить як невеликі офісні корпоративні прапорці, так і величні прапори для вулиць . Друк прапорів на поліестеровій тканині подарує вам легкий і водночас міцний символ вашої компанії, прапор міста Харків, держави чи футбольного клубу. Крім друку на тонкій поліестеровій ми також здійснюємо друк на друк на банерній тканині для зовнішньої реклами, друк наклейок у високій якості, друк фотографій на холсті та виробництво модульних картин.