Друк бігбордів (білбордів)

Компанія Екваторпринт друкує у Харкові.
Доставка здійснюється до всіх міст України.

Ціна друку:

Матеріал Вартість(грн./шт)
Постер (білборд) 3x6 на банері 1285

Замовити друк білборда:

Приймаємо замовлення по e-mail.
Для оформлення замовлення надсилайте макет на нашу електронну пошту. Макет повинен відповідати вимогам до макету.


 

печать билбордов (бигбордов)Без сумнівів, із білбордами знайомі практично всі. На сьогоднішній день, білборд - один із найбільш затребуваних видів зовнішньої реклами.

Друк бігбордів займе до 3 днів, залежно від тиражу та нашого завантаження.

Ціна друку всіх матеріалів вказана на сторінці Прайс лист

У перекладі з англійської "big board" (бігборд) — це велика дошка, що є одно- або двостороннім носієм реклами. Оскільки побачити рекламні плакати можна на всіх популярних магістралях, то друк білбордів дуже популярний. Безумовно, така реклама дозволяє проводити рекламні компанії, які розраховані як на довгий, так і на короткий термін.

Якщо друк білбордів замовлено для довгострокової реклами, то як основу використовують банерну тканину або самоклейну плівку Для короткострокових рекламних кампаній підійде папір Blue Back Side.

Хоча вартість друку білборду на банерній тканині трохи вища, ніж на папері Блюбек, термін зовнішнього використання банерної тканини як мінімум у 5 разів довший, ніж папери, що в деяких випадках добре скорочує витрати на повторний друк та монтаж.


Як правило, друк бігбордів передбачає стандартний розмір рекламного плаката, що має сторони рівні 3 і 6 м. Такий значний розмір привертає увагу. А можливість розширити простір шляхом виступу частин зображення за стандартні межі дає дизайнерам необмежені можливості для втілення оригінальних рішень.

Варто відзначити зручне планування більшої частини міст. Прямі вулиці з відмінною видимістю підвищують ефективність вуличної реклами, а отже, друк бігбордів збереже свою популярність.

Креативна реклама за допомогою білбордів:

Реклама молочного коктейлю - "тепер утричі густіша":

Реклама на бігборді зі слоганом: Натуральні кольори фарби Berger:
друк бігбордів

Реклама шоколадного батончика "тепер охолоджений":
друк бігбордів

Заклик компанії до розміщення реклами.
Напис на бігборді: Чим швидше ви розмістите тут вашу рекламу - тим краще.
друк білбордів

Соціальна реклама - "Використовуйте електроенергію з розумом":друк білбордів (бігбордів)

>

Замовити друк білбордуширокоформатний друк ХарківДрук білбордів відрізняється своїми перевагами:

1. Збільшення кількості потенційних клієнтів.
У зоні уваги великої кількості людей, бігборди викликають інтерес, що розширює коло клієнтів. Тому друк бігбордів забезпечує чималу частину майбутніх покупців.

2. Привернення уваги перехожих, пасажирів та водіїв.
Друк білбордів має попит, оскільки вони привертають підвищену увагу як перехожих, так і пасажирів;

3. Рекламні оголошення на бігбордах читаються дуже часто.
Розміщуючись уздовж дороги, особливо вздовж магістралей з насиченим автомобільним та пішохідним рухом, ці рекламні плакати привертають до себе увагу, що робить друк білбордів дуже рентабельним.

4. Робота на конкретну цільову аудиторію у певному місці.
Кількість відгуків на рекламу підвищується, якщо друк білбордів передбачає її подальше розміщення там, де найчастіше зустрічається цільова аудиторія.

5. Невелика вартість одного перегляду рекламного плакату.
Розовий друк бігбордів та подальше їх розміщення в людних місцях забезпечують стабільний приплив ЦА, що підвищує окупність реклами.

6. Найбільш вдале розміщення білбордів поруч із транспортними розв'язками.
Друк білбордів буде результативним, якщо помістити рекламний плакат у людному місці. Крім численного потоку людей, читання підвищується завдяки транспортним пробкам (люди починають їх читати, щоб скоротити час).Рекламні плакати збільшать коло ваших клієнтів, замовити друк білбордів та дізнатися подробиці можна за контактними даними на сторінці контакти