Плоттерна порізка плівки

 

  Ціна плоттерноЇ порізки
   (грн./м2):

До 1 м2

Від 1 м2

Від 5 м2

  Друк на плівці FOTOJET
  c обрізкою по контуру
  175грн    145грн    112грн

 

 На сьогоднішній день спектр застосування плоттерної порізки дуже широкий. Плоттерна порізка плівки застосовується при обклеюванні вітрин магазинів аплікаціями, для реклами на авто, для перенесення аплікацій з термоплівки на спадання та одяг, для світлової реклами, для виготовлення стікерів. 

Плоттерна порізка самокліючої плівки FOTOJET в ЕКВАТОРпринт:

плоттерная порезка в ЕкваторПринт

 Компанія Екваторпринт пропонує послуги з різання плівки на високоякісному обладнанні. Похибка при різанні може становити до 1мм, завдяки чому плоттерна порізка  зображень навіть невеликого формату буде виконана із збереженням дрібних деталей за контуром зображення.

 Реклама з самоклеючої плівки з плоттерною порізкою буде виглядати в рази привабливіше, адже зображення вирізані по контуру виглядають набагато реалістичніше. У той же час, аплікації на плівці для вітрин будуть практичними, оскільки більша частина вітрини залишається прозорою і втрат у освітленні приміщення денним світлом практично не буде.

 


 

Замовлення друку плівки з плотерною порізкою можна оформити по e-mail. Для оформлення замовлення надсилайте Ваш макет на нашу електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Вимоги до макету для друку плівки з плотерним різанням по контуру:

 Файли для друку плівки з плотерним різанням прохання надсилати у форматі PDF або PNG із збереженням прозорого фону. Всі інші параметри макета можна переглянути в розділі ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ.

Ширина рулону для друку з різанням може бути до 95см.

 !!! Довжина файлу для різання не повинна перевищувати 90см. Якщо довжина файлу перевищує 90см, розділіть його будь-ласка на кілька частин.

Таким чином, файл для порізки не рекомендуємо робити більше 95х90см.

У макеті не повинно бути дрібних елементів (з однієї зі сторін або діаметром менше 3мм) інакше якість різання сильно погіршиться.

 


 

Плоттерна порізка здійснюється в місті Харків. Кімнанія ЕКВАТОРпринт доставляє продукцію до всіх міста України.

 

 

 

 

широкоформатний друк ХарківІнші послуги компанії ЕКВАТОРпринт:

- друк на FOTOJET - якісна плівка для зовнішнього та інтер'єрного застосування

банер ламінований - якісний недорогий друк банерів для реклам

друк на папері сітік - білий папір для світлових рекламних конструкцій

- картини на підрамнику - друк на холсті на замовлення за 1-2 дні