Виготовлення зовнішньої реклами

Зовнішня реклама зустрічається нам всюди - на вулицях і на проспектах, на вітринах магазинів і біля прилавків, усередині приміщень, в офісах, на виставках.
Без зовнішньої реклами сучасному бізнесу нікуди!

Зовнішня реклама як у Харкові так і в інших містах, це розкручування бренду, реклама товару, а також авторитет серед потенційних клієнтів. Крім цього, виготовлення зовнішньої реклами для вашого офісу, магазину, зробить вас помітними серед однотипних будівель такого великого міста, як Харків.

Зазначимо, що виготовлення зовнішньої реклами на  стіни будівлі, де знаходиться ваш офіс, "вбиває одним пострілом двох зайців".  Така зовнішня реклама не тільки прославить ваш товар/послугу, але стане гарним орієнтиром для клієнтів.

Виготовлення зовнішньої реклами від ЕкваторПринт це:

- виготовлення банера
- виготовлення вивісок
- реклама на білбордах
- реклама на сіті лайти
- реклама на магазинах
- реклама на вулицях

Надаємо якісні матеріали для друку. Гарантуємо яскраві кольори та стійкість до впливів довкілля.

Коли почалося виготовлення зовнішньої реклами

зовнішня реклама Виготовлення зовнішньої реклами – найперший і найдавніший прояв рекламної діяльності. Зовнішня реклама з'явилася невдовзі після писемності.

З давніх-давен і до цього дня зовнішня реклама тримає пік популярності і напевно, ніколи його не покине. У наш час, зовнішня реклама залишається одним із найефективніших промо-інструментів.

До 70-х років минулого століття виготовлення зовнішньої реклами виконувалося вручну. Рекламні тексти та зображення наносилися на кам'яні стіни, на дерев'яні чи металеві площини.

Сьогодні ж виготовлення зовнішньої реклами – високотехнологічний автоматизований процес. Комп'ютерні системи дозволили зробити прорив у процесі виготовлення зовнішньої реклами. Цифровий друк дозволяє отримувати яскраві та барвисті зображення у найкоротший термін.

У Харківе та в Україні виготовлення зовнішньої реклами як широкоформатний друк стало особливо популярним з середини 90-х років. Тоді стали широко застосовуватися рекламні щити, банери, розтяжки.

 

Виготовлення ефективної зовнішньої реклами. Поради.

Наведемо кілька рекомендацій, які допоможуть виготовити ефективну зовнішню рекламу.

Яскравість. Зовнішня реклама не визнає тонкощів і сірості, вона повинна кидатися в очі в першу ж секунду, запам'ятовуватися легко і надовго, вражати перехожих своїм дизайном, розмірами та чіткістю.

Все геніальне - просто. При виготовленні зовнішньої реклами слід виключити з плакатів, банерів, вивісок двозначні слова та незрозумілі складні малюнки. Зовнішня реклама – це швидкоплинний об'єкт уваги, лише кілька секунд. Тому виготовлення зовнішньої реклами має відповідати наступному оформленню: одна картинка та рекламний текст, довжиною не більше 7 слів.

Реклама з "іменем". можливості персоніфікуйте свою зовнішню рекламу.  Це буде практично. Виготовляючи зовнішню рекламу, введіть назву міста або ім'я найближчого дилера в текст.

Викличте емоцію. Зовнішня реклама з емоційним контекстом запам'ятається глядачам набагато довше звичайної прісної реклами. І навіть для втомлених та голодних перехожих ваша зовнішня реклама може стати розвагою та викликати посмішку.

Використовуйте колір. Доведено, що найбільш легким та приємним для читання є чорний текст на жовтому фоні. Виготовлення реклами може бути виконане і в іншій комбінації кольорів, найголовніше дотримуватися основних кольорів і ніколи не використовувати світлі відтінки на жовтому фоні.

Географія зовнішньої реклами. Не втрачайте можливість зовнішньої реклами вказувати на місце розташування. Передбачаючи розмістити рекламу неподалік вашого офісу, додайте напис "ми за поворотом" і т.п., поставте вказівну стрілочку, позначте відстань. Також у виготовлення зовнішньої реклами можна включити етнічні особливості передбачуваної аудиторії.

 

Виготовлення вивісок

Виготовлення вивісок допомагає у формуванні іміджу компанії. Так, виготовлення яскравих та епатажних вивісок для ресторанів та салонів краси, привертає увагу всіх, хто проходить повз. А виготовлення стильних та строгих вивісок для бізнесу, не тільки привертає увагу, але й зачепить стиль та імідж компанії.

Виготовлення вивісок в ЕкваторПринт – налагоджений процес, що не вимагає багато часу. Як тільки ви замовите виготовлення вивіски і надішлете свої ескізи - ми відразу ж запустимо вивіску в друк. А ось продумувати дизайн вивіски - завдання не з легких. До цього питання слід підійти серйозно. Вивіска компанії повинна бути незабутньою. Особливо важливо, щоб вивіска підкреслювала вашу індивідуальність і була пов'язана з видом вашої діяльності.

Нині виготовлення вивісок у Харкові має кілька варіантів. Ви можете замовити виготовлення вивіски на рулонних матеріалах (банер, сітка, самоклейка) або виготовити вивіски  у вигляді об'ємних букв і з підсвічуванням.

 

Цікаво про:

- Що таке цифровий друк